Re: Něco žere paměť
Odeslal: 25 Ún 2015 10:39
Šmejdy tam nemáš, místo jsme uvolnili.
Jen při instalaci dalších programů zkus přesměrovat třeba na D:
uklidíme

Jen při instalaci dalších programů zkus přesměrovat třeba na D:
Dál bych se v tom nevrtalvyosek napsal:DelFix https://toolslib.net/downloads/finish/2/
- Stahnete a spustte
- Ponechte zatrzitkou pouze u volby Remote disinfection tools
- Kliknete na Run