Stránka 22

Re: JS/Kryptik.i

Odeslal: 15 Ún 2015 15:30
od Denny1605
Dobrá.... tak se nezlobte za ztrátu vašeho času a děkuju :)

Re: JS/Kryptik.i

Odeslal: 15 Ún 2015 15:31
od vyosek
V pohode, jen nemam rad, kdyz si nekdo mysli, ze tu z nas bude delat blbecky...moznosti overeni a zkusenosti mame vice nez dost.

Tema uzaviram pro poruseni pravidel fora :closed: