Re: Max výkon i paměť
Odeslal: 14 Ún 2015 10:04
Byl to pořád svchost.exe.
Včera večer jsem se rozhodl jít cestou nové instalace systému. Mám to hotovo. PC běží jako za mlada. Díky za rady.
Včera večer jsem se rozhodl jít cestou nové instalace systému. Mám to hotovo. PC běží jako za mlada. Díky za rady.