Stránka 22

Re: Max výkon i paměť

Odeslal: 14 Ún 2015 10:04
od pin
Byl to pořád svchost.exe.

Včera večer jsem se rozhodl jít cestou nové instalace systému. Mám to hotovo. PC běží jako za mlada. Díky za rady.

Re: Max výkon i paměť

Odeslal: 14 Ún 2015 11:27
od Rudy
OK, nemáte zač! :)