Stránka 22

Re: problem s NT bookem posílám LOG, děkuji

Odeslal: 10 Ún 2015 11:11
od altrok
Doporucuji casteji zalohovat.

Ted jeste uklidime.
A pokud nejsou dotazy ci jine problemy, je to ode mne vse.