Stránka 2 z 2
Re: Zpomalené PC
Odeslal: 08 Ún 2015 14:03
od cros
Odinstaloval jsem vše od firefox a odstranil jsem složku z program files a z registru.
Re: Zpomalené PC
Odeslal: 08 Ún 2015 14:05
od cros
Odinstaloval jsem vše od firefox a odstranil složku z program files a z registru
Re: Zpomalené PC
Odeslal: 08 Ún 2015 14:09
od Rudy
Musíte odmazat v users\váš profil\appdata\local\mozila a users\váš profil\data aplikací\mozilla. Jinak to tam zůstane.