Stránka 2 z 2
Re: Nacitani windows 7
Odeslal: 29 Led 2015 13:10
od Rhonwyn
Tak jo, dekuju za pomoc:)
Re: Nacitani windows 7
Odeslal: 29 Led 2015 16:24
od altrok
Nemate zac
Rad bych od Vas jeste dostal zpetnou vazbu, zda bootovani bez pripojenych USB zarizeni na rychlost startu ma vliv ci nema... Dekuji.
Re: Nacitani windows 7
Odeslal: 30 Led 2015 10:23
od Rhonwyn
Poslední tři zapnutí šli s usb i bez usb stejne rychle. Ta cerna obrazovka uz tam nebyla. Tak snad uz je to dobry. Díky

Re: Nacitani windows 7
Odeslal: 30 Led 2015 14:44
od altrok
Nemate zac
