Stránka 22

Re: Systém Vás teď odhlásí

Odeslal: 27 Led 2015 17:14
od Rudy
Obávám se, že je to nějaká systémová chyba. Ještě můžete zkusit FixIt: http://support2.microsoft.com/fixit/cs-cz, nebo win8manager: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... 8-manager/ .