Re: Reinstalace Win 7 bez recovery a CD?
Odeslal: 25 Led 2015 19:02
MiranDAA napsal:Zdravim![]()
Sice jsem nedávno win 7 reinstaloval, ale jen tak se zeptám pro případ, až to budu potřebovat. Jak reinstaluju win7? Instal CD ani recovery oddíl nemám.
Dík,
MiranDAA.
Ach jo...MiranDAA napsal:Motji - mám Lenovo, tak to snad pošlou..
Pavuk29 - To ano, to jsem plánoval, ale přes recovery oddíl, co většina PC má..
Problém vyřešen,