Re: Prosba o kontrolu logu - nedaří se dokončit avast kontro
Odeslal: 10 Led 2015 22:45
Zajímavý prográmek delfix a utility jsou fuč. Díky za drahocený čas a pomoc při likvidaci neřádů.
S pozdravem JIBO !
S pozdravem JIBO !
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/