Stránka 22

Re: po nějaké době užívání se PC začne sekat

Odeslal: 02 Led 2015 03:00
od altrok
Takze jeste uklidime.
A pokud nejsou dotazy ci jine problemy, je to ode mne vse.

Re: po nějaké době užívání se PC začne sekat

Odeslal: 02 Led 2015 03:07
od hramar
Dobrá , v tom případě vám děkuji .

Re: po nějaké době užívání se PC začne sekat

Odeslal: 02 Led 2015 03:09
od altrok
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se a treba zase nekdy :bye: