Re: Prosím o kontrolu logu z RSIT
Odeslal: 01 Led 2015 09:14
nemáš zač, rádo se stalo 
a i Tobě a Tvým blízkým šťastný nový rok
a i Tobě a Tvým blízkým šťastný nový rok
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/