Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu z RSIT

Odeslal: 01 Led 2015 09:14
od cernohous13
nemáš zač, rádo se stalo :fez:

a i Tobě a Tvým blízkým šťastný nový rok :142: