Stránka 22

Re: Sekani notebooku

Odeslal: 30 Pro 2014 20:20
od Rudy
Ty klávesy budou nejspíš hardwarový problém (nenateklo něco do klávesky?). Jak to vypadá s tím sekáním?

Re: Sekani notebooku

Odeslal: 01 Led 2015 10:22
od Kubik91
Sekani je uz v poradku, do klavesnice co ja vim nic nenateklo, ale 100% jistota neni nikdy :) kazdopadne dekuji moc za ochotu a pomoc a pokud jiz neni zadna utilita, ktera by tlacitka mohla zprovoznit tak muzete klidne uzamknout :) Dekuji

Kuba

Re: Sekani notebooku

Odeslal: 01 Led 2015 11:29
od Rudy
Utilita není. Vyzkoušekte externí klávesku. Pokud vámi uváděné klávesy budou na ni funkční, jde o vadu integrované klávesky.