Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu, ntb je pomalejší a zlobí mě i prohlíž

Odeslal: 21 Pro 2014 18:33
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

Pekne svatky vanocni Obrázek



A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: