Stránka 22

Re: kontrola logu

Odeslal: 20 Pro 2014 22:55
od odie
Trochu se začínám bát, najednou je tu dalších 19gb, které jsou nyní volné... Nicméně zatím vše funguje, děkuji moc za všecho.

zdar a sílu odie

Re: kontrola logu

Odeslal: 20 Pro 2014 23:06
od vyosek
Pokud by byl problem, tak napiste mail...

Jinak nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Zde zamykam :closed: