Stránka 22

Re: pROSIM O PREVENTIVNI KONTROLU LOGU

Odeslal: 22 Pro 2014 10:12
od Peky
Zdravim, PC se zda byt ted dobre. Dekujeme moc.

Re: pROSIM O PREVENTIVNI KONTROLU LOGU

Odeslal: 22 Pro 2014 10:14
od Márty84
Nemate zac! :)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: