Stránka 22

Re: Vir - web?

Odeslal: 04 Pro 2014 18:03
od Rudy
OK. Dejte vědět.

Re: Vir - web?

Odeslal: 04 Pro 2014 19:18
od Pheliox
vypadá to, že problém byl zažehnán, díky.

Re: Vir - web?

Odeslal: 04 Pro 2014 20:05
od Rudy
Rádo se stalo! :)