Stránka 22

Re: PC je zabržděné

Odeslal: 01 Pro 2014 17:49
od Rudy
Dočištěno. CF odinstalujte pomocí T-Cleaneru: http://vyosek.tym.cz/pro_usery/T-Cleaner.exe . Nastala nějaká změna?

Re: PC je zabržděné

Odeslal: 03 Pro 2014 19:13
od Roky(CZ)
Určitě je teď počítač svižnější :) . Myslím, že ještě lepší by to mohlo být po defragmentaci disku. Co myslíte?

Re: PC je zabržděné

Odeslal: 03 Pro 2014 19:31
od Rudy
Defrag určitě zkuste.

Re: PC je zabržděné

Odeslal: 08 Pro 2014 20:38
od Roky(CZ)
Tak defrag proveden :). Děkuji za pomoc, PC nyní běhá lépe a nezasekává se :idea:.

Re: PC je zabržděné

Odeslal: 08 Pro 2014 20:52
od Rudy
Tak to jsem rád. Nemáte zač! :)