Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu-pomalé stolní PC

Odeslal: 30 Lis 2014 19:39
od altrok
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Preju hezky nedelni vecer... mejte se a treba zase nekdy :bye: