Re: Pomalý NTB, hučí, chyba sítě
Odeslal: 27 Lis 2014 17:47
Dobrá, tak tedy děkuji za Váš čas!
a můžeme toto téma považovat za uzavřené, ještě jednou Vám děkuji!
a můžeme toto téma považovat za uzavřené, ještě jednou Vám děkuji!