Re: zasekávání hudby
Odeslal: 16 Lis 2014 12:08
Nemate zac! 
Pokud je tedy vse v poradku, mame hotovo. No a kdyby neco, staci se ozvat.
Mejte se a treba zase nekdy

Pokud je tedy vse v poradku, mame hotovo. No a kdyby neco, staci se ozvat.
Mejte se a treba zase nekdy