Re: Prevence
Odeslal: 17 Lis 2014 10:22
Není třeba se omlouvat a nezapomeu, protože jakmile sem něco napíšeš vím o tom.Marial napsal:Omlouvám se za toto přerušení a snad na mě nezapomenete
Není třeba se omlouvat a nezapomeu, protože jakmile sem něco napíšeš vím o tom.Marial napsal:Omlouvám se za toto přerušení a snad na mě nezapomenete
Není vůbec zač, ale ještě bych si počkal na ten Memtest - pro jistotu, nespěchá toMarial napsal:Na MEMTEST zatím nemám čas, ale velmi děkuji za nabídnutou možnost.
Počítač je rozhodně rychlejší než na začátku čištění. Moc vám děkuji za pomoc a velmi milý přístup!