Stránka 22

Re: downloader.exe

Odeslal: 08 Lis 2014 19:20
od Paysami
Dobře mno zkusím to nějak pořešit sám, snad to nějak dopadne.

Re: downloader.exe

Odeslal: 08 Lis 2014 19:27
od altrok
Drzim Vam palce.

Mejte se :bye: