Stránka 22

Re: Pomalý PC

Odeslal: 09 Lis 2014 10:15
od HonzaM
Je to určitě lepší a rychlejší. Děkuji moc za Vaši trpělivost. :thumbsup:
Mějte se hezky. Díky :)

Re: Pomalý PC

Odeslal: 09 Lis 2014 10:16
od altrok
Takze jeste uklidime.
A pokud nejsou dotazy ci jine problemy, je to ode mne vse.

Re: Pomalý PC

Odeslal: 10 Lis 2014 10:04
od HonzaM
Tak a je uklizeno. :)
Děkuji :thumbsup:

Re: Pomalý PC

Odeslal: 10 Lis 2014 10:45
od altrok
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se a treba zase nekdy :bye: