Stránka 2 z 2
Re: Pomalý PC
Odeslal: 09 Lis 2014 10:15
od HonzaM
Je to určitě lepší a rychlejší. Děkuji moc za Vaši trpělivost.
Mějte se hezky. Díky

Re: Pomalý PC
Odeslal: 09 Lis 2014 10:16
od altrok
Takze jeste uklidime.
A pokud nejsou dotazy ci jine problemy, je to ode mne vse.
Re: Pomalý PC
Odeslal: 10 Lis 2014 10:04
od HonzaM
Tak a je uklizeno.
Děkuji

Re: Pomalý PC
Odeslal: 10 Lis 2014 10:45
od altrok
Nemate zac, rad jsem pomohl
Mejte se a treba zase nekdy
