Re: ventilátor stále běží
Odeslal: 14 Lis 2014 18:54
No dobře, budu dělat jako že jsem nic nevidělKubislav napsal:ok, asi blba otazka, ale mohl bych tam nechat ten jeden soubor u /avid/?
myslim, ze bude pro jeden program nutny...
diky
No dobře, budu dělat jako že jsem nic nevidělKubislav napsal:ok, asi blba otazka, ale mohl bych tam nechat ten jeden soubor u /avid/?
myslim, ze bude pro jeden program nutny...
diky