Stránka 22

Re: log po odstranění nákazy + nefunkční antivirus

Odeslal: 26 Říj 2014 21:34
od tekier
vše je v naprostém pořádku, až na to Amiti... to stále nejede, seká se, padá..

Re: log po odstranění nákazy + nefunkční antivirus

Odeslal: 26 Říj 2014 22:30
od Rudy
Tenhle AV moc neznáme. Zkuste se obrátit na jejich tech. podporu, je-li nějaká.