Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 12 Říj 2014 12:13
od motji
Ještě v OTM klikněte na Clean up, uklidí po sobě :)
A pokud nejsou problémy, je to vše :)

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 12 Říj 2014 21:05
od pavel.kroupa
Žádné další problémy jsem nezaznamenal, děkuji mnohokrát za pomoc.

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 13 Říj 2014 09:22
od motji
Není zač :)