Stránka 22

Re: Myš načítá každé dvě sekundy

Odeslal: 12 Říj 2014 17:27
od jona-than
Vypnul jsem včechny proogramy v menu liště. Co všechno můžu povypínanat ve správci úloh v procesech a službách? Můžu povypínat postupně všechno? Zapne se to po restartu znovu? Nerad bych to udělal horší než to je.

Re: Myš načítá každé dvě sekundy

Odeslal: 12 Říj 2014 17:38
od Rudy
Pokud to vypnete ve správci úloh, po restartu se vše znovu zapne.