Stránka 22

Re: zobrazení stránky na NB

Odeslal: 19 Říj 2014 14:00
od Pavuk29
Vladko napsal:...proto žádám o radu,můžete mě nasměrovat nějak blíže a vysvětlit trochu po lopatě...
trosku jemnejsie na mojho oblubeneho slonika, tu nie sme v praci.
ze je ten pocitac firemny?

Re: zobrazení stránky na NB

Odeslal: 19 Říj 2014 20:31
od Vladko
nerozumím.....jestli jsem obtěžoval,omlouvám se............... díky za váš čas

Re: zobrazení stránky na NB

Odeslal: 20 Říj 2014 06:08
od motji
Počkejte, mluvíme stále jen o ovladači na wifi, nebo ještě o jiných? Jaký máte operační systém?