Stránka 22

Re: delay.exe a YTAHelper.exe mi vytěžují procesor

Odeslal: 04 Říj 2014 09:04
od tomorn
Žádné potíže nepozoruju. Takhle to bude vše. :)
Sám bych asi řešil (zbytečným) reinstalem systému.

Mockrát děkuju za pomoc.

Re: delay.exe a YTAHelper.exe mi vytěžují procesor

Odeslal: 04 Říj 2014 09:10
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: