Stránka 22

Re: pomalý notebook

Odeslal: 08 Říj 2014 21:50
od zkopan
přeinstalováno a vše ok. Ntb se chová normálně.
Je třeba ještě něco udělat?

Re: pomalý notebook

Odeslal: 09 Říj 2014 07:28
od vyosek
Pokud je vse OK, neni treba dalsich kroku...

Re: pomalý notebook

Odeslal: 09 Říj 2014 08:02
od zkopan
Děkuji tedy za pomoc
:offtopic:

Re: pomalý notebook

Odeslal: 13 Říj 2014 20:51
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: