Stránka 22

Re: pomaly internet okna se mi sami oteviraji

Odeslal: 25 Zář 2014 11:48
od Abbe
Vse jsem dokoncil a vypada to v poradku. Moc děkuji za pomoc.

Re: pomaly internet okna se mi sami oteviraji

Odeslal: 25 Zář 2014 11:51
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: