Stránka 22

Re: samootevírání mechaniky - log z Combofixu

Odeslal: 21 Zář 2014 18:17
od Rudy
djeronic napsal:Dá se to nějak zjistit? Abych nemuselo třeba zbytečně kupovat nová mechanika.. ale to nechcu ,protože už ntb má nějaký ten rok, ale zase není do koše právě. :)
Jedině připojením nějaké externí, pokud je to systémová chyba, otevíraly by se pravděpodobně obě.