Stránka 22

Re: asi nějaký červík,nebo dva

Odeslal: 22 Zář 2014 09:52
od bajo
Moc děkuji za váš čas..........přeji hezký den a posílám nějakou kačku :offtopic:

Re: asi nějaký červík,nebo dva

Odeslal: 22 Zář 2014 20:04
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

Za podporu fora jmenem celeho tymu dekuji :thumbsup:



A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: