Stránka 2 z 2
Re: kontrola Logu
Odeslal: 15 Zář 2014 10:57
od Hoodman
vše udělám a posílám velké pokorné díky do Brna!

Re: kontrola Logu
Odeslal: 15 Zář 2014 11:02
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl

Zase nekdy
A na zaklade Pravidla o zamykani temat