Stránka 22

Re: Pomalý počátač

Odeslal: 04 Zář 2014 21:31
od Rudy
Ještě zkuste defragmentovat disk.

Re: Pomalý počátač

Odeslal: 04 Zář 2014 21:34
od juky
To už jsem dělala (přes CCleaner). I to krapet pomohlo.

Re: Pomalý počátač

Odeslal: 04 Zář 2014 21:38
od Rudy
Defragmentace disku se dělá přes Počítač>klik pravým myšítkem na příslušný disk>vlastnosti>nástroje>defragmentace.

Re: Pomalý počátač

Odeslal: 04 Zář 2014 21:40
od juky
Už jen dotaz - Je tu COMODO system cleaner. Upřednostňuji CCleaner. Co doporučujete? Děkuji

Re: Pomalý počátač

Odeslal: 05 Zář 2014 15:52
od Rudy
Dávám přednost CCleaneru.