Stránka 22

Re: Preventivní prohlídka + 60-70% RAM

Odeslal: 27 Srp 2014 13:49
od GuerrCZ
Po tomhle vyčištění mám sem dát ještě log z FRST??

Re: Preventivní prohlídka + 60-70% RAM

Odeslal: 27 Srp 2014 13:50
od vyosek
Neni treba, FRST opravil vse co mel, zadne chybky...