Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu Logu...

Odeslal: 04 Zář 2014 22:02
od Nikolaos Koulisianis
dá se nastavit i kratší doba...řekněme minutu, nebo 30 sec? poradíte mi kde?

Re: Prosím o kontrolu Logu...

Odeslal: 05 Zář 2014 08:08
od vyosek
Sekundy nevim, minuty urcite - mrknete sem http://office.microsoft.com/cs-cz/power ... 9.aspx#BM3