Stránka 22

Re: Problémy s Avastem na Notebooku

Odeslal: 08 Zář 2014 13:36
od JaRon
Aglar napsal:On ten RSIT po spuštění zahlásil nějakou chybu, .. Tak už mi to přišlo, ale když o tom člověk ví, tak se nenachytá. :wink:
zapojim sa do tejto bohumilej temy :)
- tak vloz log FRST- verim, ze sa nachytas niekde inde :)

Re: Problémy s Avastem na Notebooku

Odeslal: 13 Zář 2014 15:50
od Aglar
Tak na PC přeinstalován Google Chrom a problémy zmizely.

Na Notebooku jsem "snad" sejmul ten defender a zkusil to naistalovat Avast z původní pozice a opět se nezadařilo. Tak jsem provedl instalaci přímo z odkazu, který jsi mi poradil a je hotovo. Jen teď uvažuji jestli tam ten win defender zase vracet nebo ne, ale asi to zkusím. ;-)

Re: Problémy s Avastem na Notebooku

Odeslal: 14 Zář 2014 18:30
od vyosek
Zkuste, pokus a uvidite :D