Stránka 22

Re: Kontrola logu / pomoc

Odeslal: 30 Črc 2014 17:26
od GoStyler
Napsalo to že to nenašlo malware...

Re: Kontrola logu / pomoc

Odeslal: 30 Črc 2014 17:42
od Rudy
Potom je všechno v pořádku.

Re: Kontrola logu / pomoc

Odeslal: 30 Črc 2014 17:51
od GoStyler
Takže nemusím mít obavy, že tam něco mám?

Re: Kontrola logu / pomoc

Odeslal: 30 Črc 2014 20:13
od GoStyler
Dobře, tak velmi děkuji za váš čas a dobrovolnou pomoc :)

Re: Kontrola logu / pomoc

Odeslal: 30 Črc 2014 20:38
od Rudy
Podle mého ne. Nemáte zač! :)