Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu - otevřel jsem přílohu Exekuce

Odeslal: 26 Črc 2014 09:36
od Rudy
Nelegální OS nečistíme. Viz pravidla: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=115512 .