Stránka 22

Re: Prosím o pomoc - samovolné zmenšování volného místa na d

Odeslal: 19 Črc 2014 17:05
od EllinkaZ
Vše běží tak jak má, jen na instalaci toho MBAB už dnes nemám sílu, tak ho nechám na jindy ;);)
Ještě jednou děkuji za pomoc a přeji krásný zbytek dne :):)

Re: Prosím o pomoc - samovolné zmenšování volného místa na d

Odeslal: 19 Črc 2014 19:59
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

Na rozloucenou vam zahraje nase kapela :guitar: :150: :151: :152: :153: :154: :196:



A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: