Stránka 2 z 2
Re: Prosím o kontrolu logu - vyskakování reklam v mozille
Odeslal: 04 Črc 2014 19:05
od Mataa90
už reklamy nevyskakují. Díky

a jinak mám pc ok?
Re: Prosím o kontrolu logu - vyskakování reklam v mozille
Odeslal: 04 Črc 2014 19:09
od vyosek
Re: Prosím o kontrolu logu - vyskakování reklam v mozille
Odeslal: 05 Črc 2014 17:22
od Mataa90
Díky moc

Re: Prosím o kontrolu logu - vyskakování reklam v mozille
Odeslal: 05 Črc 2014 19:45
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl

Zase nekdy
A na zaklade Pravidla o zamykani temat