Stránka 22

Re: zamrzani pc

Odeslal: 30 Črv 2014 17:55
od Rudy
Jak to vypadá s legalitou vašeho oper. systému na stolním PC?

Re: zamrzani pc

Odeslal: 30 Črv 2014 18:57
od Marvy
Jedná se kopii. Po přeinstalaci Win se problém vyřešil i na stolním PC. Mnohokrát děkuji za Vaši pomoc.

Re: zamrzani pc

Odeslal: 30 Črv 2014 19:50
od Rudy
Nemáte zač! A pro příště: Na toto fórum nechoďte s nelegálním OS. Je to proti pravidlům fóra: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=115512 a my poznáme, zda je OS legál, či ne.