Stránka 22

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 16:47
od salicek
Pavuk29 napsal:chlapi vy sa s tym budete hrat kym to neznicite.
Mě z toho vycházel buď procák nebo deska. Co tedy navrhuješ?

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 17:21
od Pavuk29
salicek napsal:
Pavuk29 napsal:chlapi vy sa s tym budete hrat kym to neznicite.
Mě z toho vycházel buď procák nebo deska. Co tedy navrhuješ?
Zalohu OS .
Aky vidis rozdiel medzi mrtvym procesorom alebo MB :D
ked je jedno alebo druhe skapate, nema cenu riesit ci to vymenit, ved uz teraz pocitace nestoja tolko ako lepsie auto....

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 21:17
od PatrickNDy
tak jsem provedl ten verifier jenze to zadny novy soubor Minidump neudelalo nevis jakto? jak koukam podle data ale jsou tam nejake tri starsi tak se muzes na ne podivat http://leteckaposta.cz/481632770

jinak vypinalo se mi to kdyz udelanej ten verifier v dobe kdy mi naskocil win a pak ASUS GPU Tweak dal jsem krizek a modra smrt no a na druhy pokus jsem nechal zaplej ten Tweak a pustil si hru hral pul hodiny a lagovalo se mi to sice ale zadny restart

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 21:26
od PatrickNDy
Pavuk29 napsal:
salicek napsal:
Pavuk29 napsal:chlapi vy sa s tym budete hrat kym to neznicite.
Mě z toho vycházel buď procák nebo deska. Co tedy navrhuješ?
Zalohu OS .
Aky vidis rozdiel medzi mrtvym procesorom alebo MB :D
ked je jedno alebo druhe skapate, nema cenu riesit ci to vymenit, ved uz teraz pocitace nestoja tolko ako lepsie auto....
no momentalne nemam udelat kde zalohu mam 1 TB disk a vic jak pulku zabranej jedine prikoupit disk typuju ze mi tohle vsechno udelal nekvalitni zdroj WhiteEnergy ktery mi zacal po mesici dost chrcet a dal jsem ho reklamovat dali mi novej jenze stejnak jsem si koupil nejaky kvalitnejsi a jeste byla reklamovana zakladni deska komp mam teprve tak rok starej

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 22:15
od PatrickNDy
pridavam dalsi Minidump objevil se predchvilkou kdyz jsem hral hru a restart

http://leteckaposta.cz/590119236

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 22 Črv 2014 22:20
od Pavuk29
PatrickSwayze25 napsal:
Pavuk29 napsal:
salicek napsal:
Pavuk29 napsal:chlapi vy sa s tym budete hrat kym to neznicite.
Mě z toho vycházel buď procák nebo deska. Co tedy navrhuješ?
Zalohu OS .
Aky vidis rozdiel medzi mrtvym procesorom alebo MB :D
ked je jedno alebo druhe skapate, nema cenu riesit ci to vymenit, ved uz teraz pocitace nestoja tolko ako lepsie auto....
no momentalne nemam udelat kde zalohu mam 1 TB disk a vic jak pulku zabranej jedine prikoupit disk typuju ze mi tohle vsechno udelal nekvalitni zdroj WhiteEnergy ktery mi zacal po mesici dost chrcet a dal jsem ho reklamovat dali mi novej jenze stejnak jsem si koupil nejaky kvalitnejsi a jeste byla reklamovana zakladni deska komp mam teprve tak rok starej
mat terabajtovy disk, mas kde robit zalohy

Re: restart pri hrani her

Odeslal: 24 Črv 2014 17:05
od salicek
No takže nejlepší je asi vzít to a odnést do servisu.