Stránka 2 z 2
Re: Prosím o kontrolu, zpomaleny NB
Odeslal: 02 Črv 2014 00:50
od Revelis
To už udělat nemůžu nemam k dispozici ten notebook ale až se mi dostane do ruk provedu
Dekuji za Vaší pomoc, rady a čas.
Omlouvám se, že jsem dlouho neodpověděl.
Re: Prosím o kontrolu, zpomaleny NB
Odeslal: 02 Črv 2014 08:57
od Márty84
Revelis napsal:To už udělat nemůžu nemam k dispozici ten notebook ale až se mi dostane do ruk provedu
Fajn, tak pak k tomu logu z OTL dejte i aktualni log z RSIT, at je to ze stejneho dne.
Revelis napsal:Dekuji za Vaší pomoc, rady a čas.
Nemate zac!
Revelis napsal:Omlouvám se, že jsem dlouho neodpověděl.
Nic se nedeje, nemuzem byt prece u pc porad
