Stránka 22

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 17 Kvě 2014 10:13
od kloobasa
ok, díky za vysvětlení, pc je zatím v pohodě, můžete vlákno uzavřít ;-)

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 17 Kvě 2014 11:12
od Rudy
Nemáte zač! :)