Stránka 2 z 2
Re: Wifi vs. hybernace
Odeslal: 28 Kvě 2014 06:09
od matikolus
To mam jen windows fw.
Re: Wifi vs. hybernace
Odeslal: 28 Kvě 2014 06:30
od MiliNess
Ještě typ od kolegy Stella, podívej se se správci zařízení ve vlastnostech WiFi adaptéru na záložce Řízení spotřeby, zda máš zatrženo Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie.
Re: Wifi vs. hybernace
Odeslal: 01 Črv 2014 18:53
od matikolus
Nojo... tak to nejspíš bylo tím řízením spotřeby. Už sem tohle taky zkoušel, ale nevím proč, sem si myslel, že se s tím nic nestalo. Dík za pomoc

Můžete to uzavřít

Re: Wifi vs. hybernace
Odeslal: 02 Črv 2014 15:18
od MiliNess
Dík patří kolegovi. Tak ať slouží.