Stránka 22

Re: Prosim o kontrolu Logu.

Odeslal: 01 Kvě 2014 09:54
od vyosek
:arrow: Placeny Avast je plnne dostacujici ochrana :idea:

:arrow: Tema tedy necham jeste par dni otevrene a at tedy synator zhodnoti stav a pak napiste..

Re: Prosim o kontrolu Logu.

Odeslal: 04 Kvě 2014 19:52
od peter19500
Takže syn mi dnes povedal, že je spokojný a nemá s noťasom žiadne problémy. Ešte raz ďakujem.
Peter

Re: Prosim o kontrolu Logu.

Odeslal: 05 Kvě 2014 06:41
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: