Stránka 22

Re: PC se připojí, ale nekomunikuje

Odeslal: 30 Dub 2014 14:00
od Rudy
Pokud jste provedl opravu systému z instal média (stiskl >R< až poté, co se objevilo podruhé) pak už nic. Tuto chybu z konzole těžko opravíte. Konzole je na opravu bootování, startu, příp. překopírování souboru z instala čky do systému. Pokud všechno běží, je to v pořádku.