Stránka 22

Re: Něco mi využívá grafiku (na dvou počítačích)

Odeslal: 26 Dub 2014 10:15
od Rudy
Vše, co MBAM nalezl, smažte.

Re: Něco mi využívá grafiku (na dvou počítačích)

Odeslal: 26 Dub 2014 16:03
od Pepanecek5
Bitcoin smazán a vypadá to velice slibně ! :) :)
Moc vám děkuji za pomoc
http://www.pixhost.org/show/4792/21579536_bitcoin.jpg

Re: Něco mi využívá grafiku (na dvou počítačích)

Odeslal: 26 Dub 2014 17:03
od Rudy
Log FRST ho neukázal. Snad to bylo ono. Nemáte zač!